Ballina Magazina U prék nga Covid-19 sëbashku me gruan, Agron Llakaj rréfen momentet e...

U prék nga Covid-19 sëbashku me gruan, Agron Llakaj rréfen momentet e vështíra

Agron Llakaj ka zbùluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina, kanë fituar bétejën me Covid-19.

Ai ka rréfyer se për 20 ditë ata kanë qenë të inféktuar dhe tashmë kanë marrë përgjigjen se janë “négativ”.

Llakaj ka shkruar se béteja me Covid-19 për ta ka qenë relativisht e moderuar dhe se ja dolën falë kujdésit të jashtézakonshëm të vajzës së tyre, Alkidës.Foto/ Agron Llakaj flet për gruan e tij si rrallëherë: Bërtasim, ulërasim, por ja ç'bëj pas sherrit

“Te dashur miq! Me ne fùnd, pas nje béteje relativisht te moderuar me Covid 19, pas rréth 20 ditesh, ime shoqe Kostandina dhe une morem pergjigjen ‘négativ’ te tàmponit. Ne ja dolem, me qetesi dhe pa paník… ne mbeshtétje te njeri tjetrit por me kujdésin absòlut dhe te vajzes tone Alkida, qe nuk mori parasysh rrískun per vete por na sherbeu deri ne momentin e kapercímit te situates. ‘Kush ka vajza, boten ka’ thote kenga.”, ka shkruar Llakaj në postimin e tij.

Ai ka njoftuar se së shpejti do rikthéhet në dy emisionet e tij, Al Pazar dhe Fake Off me shumë dëshirë dhe pasíon.

Në fùnd aktori i humorit ju ka bërë thírrje të gjithëve që të mbàjnë màskën, të ruajnë dístancímin, për ta kaluar sa më shpejt këtë sítuatë.VAJZA I FESTON DITËLINDJEN/ Agron Llakaj uron me fjalë zemre për të: Je bota ime, të kam ty… (FOTO) – AlpeGossip

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!