Agron Llakaj ka zbùluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina, kanë fituar bétejën me Covid-19.

Ai ka rréfyer se për 20 ditë ata kanë qenë të inféktuar dhe tashmë kanë marrë përgjigjen se janë “négativ”.

Llakaj ka shkruar se béteja me Covid-19 për ta ka qenë relativisht e moderuar dhe se ja dolën falë kujdésit të jashtézakonshëm të vajzës së tyre, Alkidës.Foto/ Agron Llakaj flet për gruan e tij si rrallëherë: Bërtasim, ulërasim, por ja ç'bëj pas sherrit

“Te dashur miq! Me ne fùnd, pas nje béteje relativisht te moderuar me Covid 19, pas rréth 20 ditesh, ime shoqe Kostandina dhe une morem pergjigjen ‘négativ’ te tàmponit. Ne ja dolem, me qetesi dhe pa paník… ne mbeshtétje te njeri tjetrit por me kujdésin absòlut dhe te vajzes tone Alkida, qe nuk mori parasysh rrískun per vete por na sherbeu deri ne momentin e kapercímit te situates. ‘Kush ka vajza, boten ka’ thote kenga.”, ka shkruar Llakaj në postimin e tij.

Ai ka njoftuar se së shpejti do rikthéhet në dy emisionet e tij, Al Pazar dhe Fake Off me shumë dëshirë dhe pasíon.

Në fùnd aktori i humorit ju ka bërë thírrje të gjithëve që të mbàjnë màskën, të ruajnë dístancímin, për ta kaluar sa më shpejt këtë sítuatë.VAJZA I FESTON DITËLINDJEN/ Agron Llakaj uron me fjalë zemre për të: Je bota ime, të kam ty… (FOTO) – AlpeGossip

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!