Adrola Dushi ishte personazhi i radhës që ju përgjigj disa pyetjeve për After Party-n e emisionit “Shiko kush Luan” të Luana Vjollcës.

Modelja bukuroshe nuk mùndi t’ju shpëtonte pyetjeve në lídhje me jetën prívate, por me përgjigjet e saj ajo na i bëri mendjen akoma më shumë lémsh.

Kur ju desh të zgjidhte nëse është single apo në një lídhje, ajo nuk preferoi të përgjigjej, duke bërë sikur po mendohej.

Nga ana tjetër kur u pyet nëse do të donte një lídhje të re apo biznes të ri, ajo zgjodhi këtë të fundit. Mos tregon kjo se tashmë Adrola është në një lídhje dhe tanimë e vetmja gjë që i mùngon është një biznes?

Por nga ana tjetër modelja zgjodhi dashurinë e pastër para pasurisë, duke u shprehur se ajo është Zhulieta e kohëve moderne.

Por kur u pyet nëse do preferonte një lídhje të fshéhtë, apo ta dinë të gjithë, modelja u përgjigj:

“Ta dijë gjithë bota, po të jetë e duhura. Ta dinë të gjithë, ta marrin vesh të gjithë”.

Prej kohësh modelja përflítet për një lídhje dashurie me reperin, Capital T. Madje burime të sigurta pranë dyshes konfirmuan pak kohë më parë për “iconstyle.al” se ata po jetojnë një romancë të bukur dhe për disa ditë qëndruan bashkë në Tiranë.

Gjithashtu së fùndmi është zbùluar se Adrola ka qenë e pranishme në prapàskénë për episodin e ri të “Shiko kush luan” për të mbéshtétur shoqen e saj, Kristina Baki dhe partnerin, Capital T.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!