‘Prive’ kàpi màt aktoren Adriana Matoshi me të dashurin e saj të ri, futbollistin afrikan Keith Groeneveld.

Më pas në një intervistë aktorja rréfeu gjithçka në lídhje me këtë marrédhénie të re.

“E që unë e kam një lokal ku rri aty dhe Keith ka ardhur aty edhe e kam parë shumë më parë, e kam prítur si klíent dhe kemi folur ‘Si je, a je mirë?’ po vetëm kaq. Ne jemi duke u ndjérë shumë mirë me njëri-tjetrin, e kuptojmë njëri-tjetrin jashtézakonisht shumë. Unë më përpara nuk e kam njohur Keithin, as Keithi nuk e ka ditur kush jam unë”, u shpreh aktorja.Adriana Matoshi në lidhje dashurie me futbollistin afrikan – Lajmi.net

“Për herë të parë e pashë në Dar, vura re se ka një zemër të mirë dhe të madhe. Është shumë e sjellshme, pastaj herën e parë që dolëm për darkë folëm për shumë gjëra. Folëm për jetën e saj, jetën time dhe për gjithçka. Për planet dhe synimet tona dhe pastaj më ‘zùri’. Kjo përshtýpje dhe mbéti në mendjen time gjatë gjithë kohës”, shtoi i dashuri i saj.

Ndërkohë aktorja ka reàguar së fùndmi në lidhje me këtë lajm edhe në profilin e saj në Instgaram, pas mesazheve të shumta.

“Dashnia dhe lídhja nuk m’bòn as njeri ma t’mirë e as ma t’kéq. Dashnia veç mùnet me m’bo ma t’lumtun!”, ka shkruar Matoshi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!