Ballina Magazina Dashuria nuk pyet! Aktorja e njohur shqiptare në një lídhje me futbollistin...

Dashuria nuk pyet! Aktorja e njohur shqiptare në një lídhje me futbollistin afrikan (VIDEO)

‘Prive’ kàpi màt aktoren Adriana Matoshi me të dashurin e saj të ri, futbollistin afrikan Keith Groeneveld.

Më pas në një intervistë aktorja rréfeu gjithçka në lídhje me këtë marrédhénie të re.

“E që unë e kam një lokal ku rri aty dhe Keith ka ardhur aty edhe e kam parë shumë më parë, e kam prítur si klíent dhe kemi folur ‘Si je, a je mirë?’ po vetëm kaq. Ne jemi duke u ndjérë shumë mirë me njëri-tjetrin, e kuptojmë njëri-tjetrin jashtézakonisht shumë. Unë më përpara nuk e kam njohur Keithin, as Keithi nuk e ka ditur kush jam unë”, u shpreh aktorja.Adriana Matoshi në lidhje dashurie me futbollistin afrikan – Lajmi.net

“Për herë të parë e pashë në Dar, vura re se ka një zemër të mirë dhe të madhe. Është shumë e sjellshme, pastaj herën e parë që dolëm për darkë folëm për shumë gjëra. Folëm për jetën e saj, jetën time dhe për gjithçka. Për planet dhe synimet tona dhe pastaj më ‘zùri’. Kjo përshtýpje dhe mbéti në mendjen time gjatë gjithë kohës”, shtoi i dashuri i saj.

Ndërkohë aktorja ka reàguar së fùndmi në lidhje me këtë lajm edhe në profilin e saj në Instgaram, pas mesazheve të shumta.

“Dashnia dhe lídhja nuk m’bòn as njeri ma t’mirë e as ma t’kéq. Dashnia veç mùnet me m’bo ma t’lumtun!”, ka shkruar Matoshi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!