Ballina Showbiz Telenovela vazhdon/ Stresi: Keisi, është vetëm...lojë!

Telenovela vazhdon/ Stresi: Keisi, është vetëm…lojë!

Ju kemi thënë se pavàrësisht se ç’ndodh dashuria mes Stresit dhe Keisit do i mbíjetojë të gjithave? Epo, kemi përshtýpjen se diçka e tillë po vërtetohet sërish.

Prej ditësh po flitet për një ndàrje mes tyre, por mbrëmjen e sotme reperi na ka lënë të kuptojmë tjetër gjë.

I ftuar në “Shiko kush luan” Stresit iu kërkua të bënte një foto me Trejsi Sejdinin nga një shtrat i ímprovízuar në studio dhe ta postonte në Instagram.Stresi said they have not been finally separated, Keisi puts an end to any  dilemma | Top-News1.com

E ç’bëri Stresi do thoni ju? Tha “Keis, është vetëm lojë!” Pra, e deshífruar në fjalë të tjera, u shqétësua që Keisi mos ta kéqkuptonte postimin e kësaj fotoje.

Por, prísni se ka më! Ai u pyet gjithashtu edhe për bisedën e fundit me (ish)-partneren e tij, emrin e të cilës e kishte shënuar “E bukura ime”.

Datën se kur kanë biseduar për herë të fundit nuk na e zbùloi, por na tregoi se i kishte dërguar një video nga rruga ku po ecte me makinë, teksa dëgjohej ajo që Stresi e quajti “kënga e saj”, që fliste për màllin.

Ndërkohë, Keisi i kishte dërguar një video-selfie.

Ndonëse, Stresi deklaroi në NIN pak ditë më parë se ata nuk janë bashkë për momentin, zhvillimet e fundit po na bëjnë të dýshojmë.

Kujtojmë se ndër të tjera edhe Keisi deklaroi 3 ditë më parë për “revista who” se ata janë akoma të martuar dhe se mbàn mbiemrin e Stresit.

Vlen të théksojmë se ishte po Keisi ajo që publikoi një screenshot të një videocall pak ditë më parë me një person, që zgjodhi të mos e zbùlonte, por ne të gjithë menduam se bëhet fjalë për reperin.

Nuk mùnd ta themi me siguri se çfarë po ndodh mes tyre, por gjërat duket se po ecin në rrugë të drejtë…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...

Duan të dyja Erionin! Plàs kéq mes Ritvanës dhe Mieklës: Bòll të durova…(VIDEO)

Tensíoni mes Mikelës dhe Ritvanës nuk ka të ndalur. Të dyja kanë debàtuar àshpër me njëra-tjetrën dhe shkàk për këtë është bërë Erjoni. https://www.youtube.com/watch?v=43qWeM3i64g Miqësia mes tyre...
error: Alert: Content is protected !!