Ballina Showbiz Po thýen rrjetin! Kënga e Besa Kokëdhimës kthéhet hit në 'TikTok'

Po thýen rrjetin! Kënga e Besa Kokëdhimës kthéhet hit në ‘TikTok’

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, ka ndàrë së fundmi disa video “Tik Tok-u”, ku në sfond dëgjohet kënga e saj “Amelia”.

Kjo këngë duket se është kthýer në hitin e “Tik Tok-ut”, pasi njerëz nga e gjithë bota po e dëgjojnë dhe po kërcejnë me ritmet e saj.

Kjo duket se ka bërë mjaft të lumtur Besën, e cila shkruan krahas videove:80309585-c650-4f9b-8997-70914229870a.jpg

“Amelia po thýen rekorde në ‘Tik Tok’. Këto video nga e gjithë bota më sjellin kaq shumë lumturi. Faleminderit”.

“Amelia”, bashkëpunimi i Besës me këngëtarin e huaj Mattyas është publikuar 5 vite më parë dhe ka më shumë se 9 milionë klikime.

7a202046-838c-49d9-b969-75a4693bcaec.jpg1dd5ecb4-3665-4b93-a25f-646d8d9bf311.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e garantuar të verës (VIDEO)

Visjani dhe Meritoni, fansa të njëri tjetrit arrijnë të bashkëpunojnë në një rrymë të përbashkët. Visjan Ukcenaj si një fans i zjàrrtë i Meriton Ademit,...

Konkurrentja e PërPuthen+40 habit me deklaratën e saj: Jam pré e bullízmít sepse…(VIDEO)

Erlinda Ogreni konkurrentja e 'përPuthen+40', e divòrcuar dhe me një vajzë 12-vjeçare. Ajo është me origjinë nga Lushnja ndërsa aktualisht jeton në Tiranë, ku ka...

Çifti i panjohur fitoi çmimin ‘Guinnes’, arsyeja është mahnitëse! (VIDEO)

James dhe Chloe Lusted janë shpallur çifti i martuar me diferencën më të madhe të gjatësisë, rreth 60 cm. Ata u konfirmuan nga komisioni i...

Zbùlohet më në fund se me cilin këngëtar do bashkëpunojë Ghetto Geasy! (FOTO)

Ghetto Geasy i është futur prej kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë. Së fundmi, ai...

I dedíkoi këngën ‘Thíkat e mia’, ja si reàgoi ish e dashura e Alban Ramosaj ()

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale. Mes...
error: Alert: Content is protected !!