Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka vendosur të provojë një ‘look’ të ri.

Ajo shfàqet para paqyrës me flokë të gjata të érréta dhe me baluke, një ‘look’ ky që duhet pranuar i shkon shumë.

Moderatorja me siguri ka vendosur një paruke dhe duket se qéllimi i saj është që të tregojë se ndoshta mund të jetë pjesë e “kinostar”, projektit më të ri televiziv ku do të shohim që do të drejtohet nga moderatorja Nevina Shtylla.fjoralba.ponari

“Unë që po konsideroj mundësinë ti bashkohen “kino”, shkruan ajo teksa pòzòn para pasqyrës me ‘look’-un e ri ndërsa i bën #tag moderatores Nevina Shtylla.

Nuk e dimë se çfarë roli do të ketë moderatorja në këtë format të ri televiziv, kjo mbétet për tu parë në momentin që do të nisë spéktakli.

Kujtojmë se aktualisht stafi është në fàzën e përzgjedhjes së aplikantëve, ndërsa mësohet se ky spéktakél do të jetë në trajtë seriali, por nuk dihet më shumë rréth kësaj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!