Uendi Muja nuk résht së mahníturi, si brenda fushë ashtu dhe jashtë saj.

Ish-sulmuesja e Vllaznisë, e cila prej dy vitesh është pjesë e futbollit francez, përveç aftësive si goleadore, është absòlutisht edhe një prej sportisteve më séksi të Shqipërisë.

Bukuroshja Uendi duket në supérfòrmë, ndërsa bien në sy format e saj bòmbastíke.

Ajo  ka ndézur sërish rrjétin teksa ka dhùruar disa pòza shumë séksi nga pushimet.

Me rròba bíkini, në bregdet, bukuroshja shkodrane ka treguar línjat e saj pérfékte.

Por përveç kësaj ka dhe një pyetje shumë pròvòkuese për ndjékësit e saj.

“Pra… a keni ëndérruar ndonjëherë për mua?”, shkruan Uendi, ndërkohë që në llogarinë e saj në “Instagram” ka pòstuar dy foto pròvòkuese.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!