Ish-missi shqiptar Trejsi Sejdini arrin gjithmonë të tërheqë vëmendjen dhe kjo falë formave të saj perfekte.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë foto dhe video të ndryshme ku shfaqet gjithmonë mjaft jòshëse.misstrejsisejdini

Këtë herë ajo ndodhet në jug të vendit dhe teksa është duke darkuar në një restorant ka postur disa foto ku shfaqet tejet jòshëse dhe pròvòkuese me një fund shumë të shkurtër të bardhë kombinuar me një këmishë ngjyrë ulliri, shkruan Arkiva Shqip.misstrejsisejdini

Fundi i saj është aq i shkurtër saqë i duken totalisht të brendshmet dhe këtë e kanë vënë re edhe fansat.

“Buzeqesh nëse nuk ke veshur të brendshme”, shkruan ajo krahas fotove duke i paraprirë edhe komenteve që mund të vinin nga ndjékësit lidhur me faktin që i duken të brendshmet në foto.misstrejsisejdini

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!