Në 12 shtator në “Tv Klan”, do të nisë sezoni i ri i “Klanifornia”.

Moderatorja Marina Vjollca ka prezantuar për të gjithë fansat klipin e nisjes së sezonit të ri ku ajo shfaqet e veshur me kombinoshet dhe kaskë në kohë teksa pozon në një kantier ndërtimi.marina_vjollca

Marina shihet teksa ka një listë të aktorëve në dorë dhe është duke i kërkuar nëpër kantier.

Në momentin që i gjen të gjithë Marina lajmëron se nuk mungon asnjë përveç aktorit Jul Deda, i cili shfaqet në fund të klipit në pjesën e poshtme të kamionit.marina_vjollca

“Klanifornia rikthehet në 12 shtator në “Tv Klan”, shkruan Marina krahas videos ndërsa shohim se ka marrë shumë urime nga miq dhe fansat për sezonin e ri.

https://www.facebook.com/julianDeda85/videos/960397311123556/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!