Dy ditë më parë Ardian Bujupi na informoi se shumë shpejt do publikojë një këngë të re të titulluar “Zarar”, teksa nëpërmjet një Instastory, bëri me dije se ajo i dedíkohet një dashurie 5-vjeçare, në të cilën i është thýer zemra pasi personi në fjalë s’ka bërë asnjë hap para.

Sapo bëra një këngë “Zarar” rréth një dashurie toksíke ku për 5 vite nuk është bërë asnjë hap para! Është çménduri!

Nuk dihet se kur do publikohet kënga, por ai ka ndàrë me fansat një pjesë nga kënga dhe siç e prisnim tingëllon shumë bukur.

Ajo është gjermanisht dhe ndër të tjera thuhet: “Ti po më bën zarar”.

Së fundmi, Ardiani është përfolur për një lídhje dashurie me Sabrine Khan dhe ndonëse ai i ka mòhuar këto zëra, provat na bëjnë shumë të dyshòjmë.

Ai është një person shumë hérmétik dhe nuk dimë të themi se kush ia ka thýer zemrën, por le të présim publikimin e këngës për të mësuar më shumë.

Këtë verë Ardiani në fakt ka qenë shumë aktiv me këngë të reja.

Si fillim solli “Panorama” në bashkëpunim me Xhensila Myrtezajn që bëri namin dhe deri tani numëron 31 milionë klikime.

Rreth tre javë më parë ai solli Reggaeton, një këngë ritimike dhe tipike verore, teksa më herët këtë javë ai ka publikuar një video në Instagram, duke na njohur pak me këngën e re që na erdhi e paprítur fare.

Kënga titullohet “Juliet” dhe nuk ka ende detaje lídhur me faktin se kur do publikohet, por me siguri më shpejt nga sa présim.

E teksa ne nisëm numërimin mbràpsh për “Juliet”, më 28 gusht ai publikoi “Të dua” në bashkëpunim me Mudi.ardianbujupi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!