Thoni ç’të doni, por të publikosh foto pa grim në ditët e sotme quhet guxím dhe shumë pak personazhe të njohur e bëjnë këtë.

I kemi parë të lyer e të zbùkuruar, por sa prej tyre kanë iniciativën t’i tregojnë botës fytyrën e vërtetë, pa pudër, konture, qerpikë e gjithçka tjetër?

Reperja e njohur Tayna e bëri këtë gjë sot, duke pozuar si rrallëherë pa pikë makeupi në fytyrë.

Në InstaStory, ajo ndau një foto para pasqyrës ku shfàqej shumë natyrale dhe dukej si një vajzë e vogël, për shkàk të freskisë së lëkurës së saj.

Në fakt, reperja po bëhej gati për ndonjë klip apo photoshooting, por na e dha sot kënaqësinë ta shohim bio, siç e ka bërë nëna. Ç’mendim keni? Si ju pëlqen Tanya më shumë, me apo pa grim?tayna

Së fundmi, ajo ndodhet në Los Angelos dhe nuk ka ngùruar të ndajë me ndjékësit fotot nga përditshmëria e saj.

Së fundi, Tayna ka publikuar një foto në Instagram ku shihet brenda një vakse, po reçípeta dhe gjòksin e ka mbuluar me një kapele. Ajo duket mjaft jòshëse dhe është e qartë që ka luajtur me ímagjínatën e ndjékësve.

giving you a bucket hat attack

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!