Reperja Tayna ka postuar së fundmi disa foto përpara pasqyrës ku shfaqet mjaft jòshëse.

Ajo pòzon teksa është duke parë veten në pasqyrë dhe krahas fotos shprehet në mënyrën më motivuese për veten.tayna

Këngëtarja shfaqet e veshur me një kanatiere të shkurtër dhe një palë bikini, ndërsa shkruan:

“Nëse dashuri me shikim të parë do të ishte një person”, duke dashur të tregojë vlerësimin që ka për veten.

Këngëtarja ndodhet aktualisht në Los Angeles ku po qëndron prej disa kohësh, ndërsa po shijon suksesin e këngëve të saj të fundit.tayna

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!