Vetëm pak minuta më parë, reperi i njohur Stresi ka lajmëruar ndjékësit e tij në rrjete sociale se ka kryer tamponin për Covid-19.

Madje, përgjigja e tij e ka béfasuar reperin, pasi ai ka rezultuar pozitiv.

Në postimin e tij në InstaStory, Stresi ka treguar se po shkon menjëherë të izòlohet, për të treguar kujdésin e duhur që ky vírus do.

Gjithashtu, ai i bën thírrje të gjithë ndjékësve të tij të ruajnë veten, pasi me të vërtetë vírusi nuk është lojë!

“U konfirmova pozitiv! Ruani veten, unë po iki menjëherë të vetëizòlohem”- shkruan reperi.

Në fakt, Stresi ka qenë në lëvizje kohëve të fundit dhe vetëm disa ditë më parë përfùndoi xhirimet e klipit “Bad Girl” në bashkëpùnim me Morena Tarakun, mirëpo ende nuk e dimë se ku dhe si u inféktua.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!