Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj, është kthýer në vendlindjen e saj këtë 36-vjetorin, për të festuar në tokën nënë ditën specíale.

Ajo ka ndàrë me ndjékësit në Instagram një foto nga veranda e shtëpisë, ku 18 vite më parë po përgatitej të nisej për një jetë të re.

Modelja ka ndàrë një mesazh frymëzimi me ndjékësit e saj, duke i shtýrë ata të ndjékin ëndrrat dhe të përpíqen për më të mirën për veten e tyre, ashtu siç bëri edhe ajo.eminacunmulaj

Krahas fotos, Emina tregon si ndryshoi gradualisht jeta e saj, pasi u nis e vendosur për të ndjékur ëndrrat që kishte që prej fëmijërisë.

“Ky është 36-vjetori! Të mendosh që 18 vite më parë, në të njëjtën ditë, isha ulur në të njëjtin vend teksa bëhesha gati për t’u larguar nga shtëpia në kërkim të një jete më të mirë, si dhe të ndíqja një ëndërr që me shumë punë dhe pak fakt, u kthýe në një udhëtim të jashtëzakonshëm dhe karrierë. Takova shpirtin tim binjak dhe solla në jetë dy vajza të bukura.eminacunmulaj

Tani jam po në të njëjtin vend me vajzat e mia pranë, me kaq shumë kujtime të bukura dhe kaq shumë mësime jete. Jeta është e bukur me gjithçka që ofron, të mira dhe të këqíja! Na takon ne sesi t’i kthejmë ato momente dhe si të vazhdojmë të jetojmë.”- shkruan Emina.

Shumë urime për bukuroshen!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!