Luana Vjollca ka pritur ditëlindjen me një super surprízë të organizuar në mesnatë.

Moderatorja ka publikuar një foto ku shfaqet në mesin e dekorímeve dhe buqetave gjígante me lule, enkas për ditëlindjen e saj të 29.

Gjithçka është organízuar në taracën e shtëpisë së moderatores, ku duket e gjithë Tirana në pëllëmbë të dorës.

Luana shfaqet e veshur me pizhama dhe pa grim, çka tregon se ka qenë një festë surprízë dhe e mbajtur sékret.luanavjollca

Tullumbace rozë, një tortë me një kukull bjonde që supòzohet të jetë Luana duke bërë foto, shampanjë dhe lule pa fund shohim në fotot e publikuara nga moderatorja, e cila ka marrë me qindra urime.

Nuk e dimë se kush është autori i kësaj surprízë, por në sfond dëgjojmë zërin e Marinës, e cila ndodhet pranë motrës në këto momente specíale.

“Je gati për dëshirën”, e pyet Marina Luanën para se kjo e fundit të lëshojë tullumbacet në ajër!luanavjollca

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!