Familja e bukur e këngëtarit Sinan Hoxha dhe partneres së tij, Andrra Destanit, do të shtohet shumë shpejt me një pjesëtar të ri.

Megjithëse çifti s’ka bërë ende të ditur asgjë, burime për “Abc News” kanë bërë të ditur se Andrra është në prítje të ëmbël.

Së shpejti, ajo do të sjellë në jetë fëmijën e dytë të çiftit, ndërsa është zbùluar edhe gjinia e tij.FOTO/ Andrra dhe Sinani shfaqin intimitet nga shtrati

Sinani dhe partnerja do të bëhen me djalë, mirëpo ende nuk dihet saktësisht në cilin muaj të shtatzënisë është Andrra.

Présim që këto lajme të konfirmohen sa më parë nga çifti!

Këngëtari dhe partnerja janë gjithashtu prindër të një vogëlushi të quajtur Ansi.andrradestani

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!