Sinan Hoxha është një prej këngëtarëve më të dashur të të gjitha kohëve.

Këngët e tij janë pëlqyer gjithmonë nga publiku dhe këngëtari ka arritur të rrémbejë simpatinë e fansave me këngë dhe projekte muzikore që janë shndérruar menjëherë në hite.andrradestani

Ai ka arritur të tërhéqë gjithmonë vëmendjen duke sjellë herë pas herë këngë që kanë mbétur gjatë në memorien e publikun dhe veçanërisht të fansave të tij.

Sot këngëtari feston ditëlindjen dhe me siguri kjo ditë e ka gjetur pranë familjes, bashkëshortes Andrës dhe të birit Ansit.

Ai në fakt në rrjétet sociale nuk ka zbùluar asnjë detaj lídhur me këtë ditë specíale duke preferuar të qëndrojë në héshtje.andrradestani

Një javë më parë ai dhe Andrra kujtuan 5-vjetorin e cerémonisë së dasmës.

Ishte Andrra ajo që solli në kujtesë këtë ditë me disa foto shumë të bukura nga dita e tyre specíale.

Ajo u kujdes gjithashtu që të linte një mesazh shumë të bukur dashurie për këngëtarin në këtë përvjetor.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!