Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi janë bërë prej kohësh prindër për herë të parë më 18 qershor .

Prej asaj kohe Jonida dhe Besniku kanë ndarë vazhdimisht foto me Emin, por asnjëherë një shkrépje ku t’i dukej portreti i saj.

Ata u bekuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Emi.jonidavokshiofficial

Ajo ka publikuar disa foto me vogëlushen e saj, por asnjëherë nuk na e ka prezantuar me fytyrë.

Dje moderatorja ka menduar që të na e shuajë kuriozitetin dhe ka publikuar disa foto me bebushen e saj në krah, teksa ajo me një fytyrë engjëllorë e ka hedhur vështrimin diku gjetkë.

“Sonte donim te ju prezantojme me Emin tone e cila ju perqafon shume. P.s. Besniku sigurisht komenton: E bukur si baba vet”, shkruan Jonida krahas fotove të ëmbla.jonidavokshiofficial

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!