Pas ndàrjes nga Mimoza Shkodra, ditën e djeshme Seldi Qalliu ka bërë publíke lidhjen e re të dashurisë.

Ishte pikërisht ditëlindja e të dashurës së tij kur ai zgjodhi që ta bënte publike këtë histori.

Por, kush është vajza që i ka rrémbyer zemrën këngëtarit?cindycela

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive. Sindy Çela është 22 vjeçarja e cila jeton dhe vepron në Belgjikë.

E njëjta merret me modeling që në moshë të re dhe raportohet se para dy vitesh u zgjodh si ‘përcjéllësja e parë e Miss Brukselit’.cindycela

Edhe në foton e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive.

Sindi, gjithashtu ka qenë pjesë e klipit të fundit të Seldit, kënga me titull “Nutella”, ndërsa çifti shihen edhe në momente intíme.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!