Shumë shpejt, pritjes së ëmbël do t’i vijë fundi dhe Sara Hoxha e Ledri Vula do të bëhen prindër për herë të parë.

Sara do të sjellë në jetë një vogëlushe, e cila ende pa lindur ka ndryshuar botëkuptimin e prindërve të saj.

Në një intervistë së fundmi, Ledri tregoi me zemër të hapur si e ka ndryshuar e vogla pa ardhur ende në jetë, ndërsa zbùloi se së shpejti mund të ketë edhe një dasmë. sarahoxha

Mirëpo, ajo çfarë shohim në Instagram është vetëm njëra anë e medaljes.

Me të drejtë duke parë fotot e Sarës, ndjékësit kanë menduar se shtatzënia e saj po shkon “vaj”, por në fakt nuk është ashtu.

Një ndjékëse shtatzënë e ka pyetur partneren e Ledrit nëse edhe ajo ka shqétësime si të gjithë femrat e tjera shtatzënë.sarahoxha

“A ta bëj i pyetje këshu shqétesime shtazanie ke ti? Zot na ruaj, ne vdíqem te shkrétet, te vjélla, vap, síklet, ànkth, preòkupim sa herë bëjmë ecògrafi dhe anàliza. Ca me te thon ishalla qofsh si ne foto”- shkruan ndjékësja, të cilës Sara i zbùlon shqétésimet e saj.

“Kam si jo. Mesi me kepùti fare (ndonjehere mezi eci dhe còhem nga krevati), per anàlizat mos me fol se strési dhe qefi me i madh aty qenkan bashke, vape sa te duash… por nuk i kap aparati fotografik keto edhe ska pse. Bejme foto per qef jo per hàll. Te uroj shtatezani sa me te lehte.”- është përgjigjja e saj.

Epo, vuàjtjet ia vlejnë kur në fùnd merr një mrekulli në krahët e tu!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!