Vetëm pak pasi moderatorja Xhemi Shehu bëri të ditur largimin e saj nga emisioni i humorit “Portokalli”, një lajm i tillë është bërë i ditur edhe për Salsano Rrapin.

Burime për “CNA.al” bëjnë të ditur se Salsano s’do të jetë më pjesë e këtij sezoni televiziv, pas 13 vitesh në “Portokalli”.Salsano Rrapi: “Do të jetojë më gjatë se mua…” – ArkivaNews

Mësohet se shkàk për këtë është bërë përplàsja e tij me drejtorin e “Top Channel”, Ben Blushin, por detaje të tjera s’janë bërë të ditura.

Salsano ka dhënë dorëhéqjen dhe ende nuk dihet se kush do të zërë vendin e dy moderatorëve të programit.

Salsano Rrapi dhe Xhemi Shehu nuk janë të vetmit persona të larguar nga emisioni i humorit, i cili duket se këtë vit do të vijë me ndryshime të mëdha.Rrëfehet Salsano Rrapi pas 9 vitesh: Largimi i Agron Llakajt nga 'Portokalli'  ishte një shok për

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!