Aktorja dhe moderatorja, Rudina Dembacaj ka ndàrë disa nga momentet më të bukura me partnerin e saj, Mark Frroku.

Prej disa ditësh, ajo dhe partneri i saj i janë drejtuar Korçës për të kaluar disa momente relaksi.Rudina Dembacaj publishes messages with Mark Frroku, but deletes them  directly

Së fundmi, në një postim në llogarinë e saj në Instagram, Rudina ka publikuar dy foto ku shfaqet me Markun duke shijuar kafen e mëngjesit nën rrezet e diellit.

Por, krahas fotos ajo ka zbuluar pyetjen që i bën çdo mëngjes partnerit:

“Unë çdo mëngjes kam të njëjtën pyetje: ‘Mark, si ka mundësi jam kaq e bukur?!’ Kush e gjen si përgjigjet ai?”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!