Aktorja Rudina Dembacaj është vënë qendër të vëmendjes së medias që pasi bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Froku.

Që prej asaj kohe atë e shohim vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjékësit foto dhe video të ndryshme nga bashkëjetesa me Markun.Të premtoj që …”- Rudina Dembacaj merr propozimin për martesë, por jo nga  Mark Frroku, ja përgjigja e moderatores

Ndërkaq në një prej fotove ku ajo reklamon emisionin e saj të ri, krahas komenteve të ndryshme, të zënë sytë edhe një propozim për martesë.

“Unë quhem Festim, a bëhesh gruaja ime”, i komenton dikush dhe Rudina vendos ti japë një përgjigje që na bëri të qeshim me lot.FOTO/ Zbulohet vajza që i ka marrë zemrën Shpat Kasapit - Lifestyle

“Faleminderit akoma nuk kam planifikuar një burrë të katërt”, shkruan ajo krahas fotos, ndërsa fansi që i ka pròpozuar vijon të këmbngulë duke i thënë se do bëj gjithçka që do ajo.

Këto komente kanë shkàktuar humor dhe të qeshura mes fansave dhe miqve të aktores.

Kujtojmë se Rudina ka qenë e martuar për disa vite dhe nga kjo martesa ka gjithashtu edhe një vajzë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!