Rudina Dembacaj ka marrë propozímin më të bukur për martesë nga Mark Frroku dhe i ka thënë “Po” përgjithmonë.

Propozími ka ardhur si një surprízë e vërtetë për Rudinën, pasi Marku kishte përgatitur vetë gjithçka në detaje.

Aktorja ka zbùluar se ai i ka propòzuar në një nga vendet më të bukura të Turqisë, Cappadocia, dhe momentin më të bukur të jetës e kanë fíksuar përmes disa fotografive.rudinadembacaj

“I kishe menduar të gjjtha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë, të më surprízoje dhe të mē bëje kaq të lumtur sërish… As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha ímagjínuar kaq pérfekt këtë moment. Falemnderit Zotit që të krýqëzoi në jetën time! Të dua shumë! P.S. I thashë PO!”, ka shrkuar Rudina duke treguar se porpòzimin e ka marrë në datë 22 shtator.

Në fillim të këtij viti, Dembacaj konfirmoi lídhjen me Frrokun, duke postuar për herë të parë në rrjete sociale një foto përkrah tij.

Në rrëfímin e parë për lídhjen me Markun, aktorja tregoi se kjo marrédhénie nisi pas ndàrjes së saj nga ish-bashkëshorti, Aleksi.rudinadembacaj

“Ditën e dytë të vitit, unë dhe Marku udhëtuam dhe e kàpa veten duke ulur kokën në aeroport që të mos më njihnin. Nuk ja lejoja dot vetes. Nuk kam pse ta fshéh dashurinë thashë me vete, ne ndihemi shumë mirë me njëri-tjetrin, pse ta fshéh? Mua më pëlqejnë gjërat e drejtpérdréjta. Se jam person publik s’do të thotë që do ndryshoj kàràkter.”, u shpreh Rudina.

Para disa kohësh e ftuar në emisionin “Rudina”, aktorja konfirmoi se së shpejti do të martohej me ish-deputetin.

“Unë e dashuroj Markun dhe sigurisht që do martohemi. Nuk është që kemi diskutuar pa fund për këtë, ne e kemi marrédhénien familjare që tani, por sigurisht që do martohemi”, tha Rudina dhe ja ku jemi sot me një unazë në gisht!rudinadembacaj

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!