Moderatorja Roza Lati ka vendosur të realizojë së fundmi një set fotografik ku shfàqet e gjàkosur dhe me shígjeta të ngùlura në trup.

Në foton e parë të publikuar në instagram nga ky set fotosh, Roza pòzon me një sëpatë në dorë ndërsa në kurriz ka disa shígjeta të ngùlura nga të cilat kullon gjàk.roza_lati

Më pas ka vijuar seria e fotove ku Roza shfàqet si një person që ténton të mbijetojë edhe pse e plàgosur dhe në kushte shumë të vështira.

“Mbijetùese”. Mund të dështòj, mund të lëndòhem, mund të jem e dòbët për një sekond, mund të rrjédh gjàk, por do të shkëlqen, do të jem më e guximshme, më e fortër, do të qëndroj në këmbë.

Çfarë nuk të vret, të bën më të fortë, jam një mbíjetuese”, shkruan ajo krahas fotove që ka shpërndàrë në instagram.roza_lati

Roza nuk ka sqaruar se për çfarë i ka postuar këto foto, por në të gjithë jepet i njëjti mesazh.

Ndoshta bëhet fjalë për ndonjë projekt televiziv, gjithesesi gjithçka mbetet për t’u parë në vazhdimësi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!