Sigurisht, të gjithë duam të dukemi bukur dhe të gjithë kemi atë pjesën e trupit, ose të fytyrës që na shkàkton pasiguri.

Për fat të mirë, sot shumica e pròblemeve mund të zgjidhen me ndërhyrje estetike dhe të shumtë janë personazhet publike që zgjidhin këtë mënyrë.

Mirëpo, të pakta janë ato që që i pranojnë dhe në këtë listë bën pjesë edhe Rovena Stefa, e cila së fundmi ka kryer një rimodelim estetik të hundës dhe të gjithë procesin e ka publikuar në rrjetet e saj sociale.Image may contain: one or more people, people sitting and phone

Ajo ka publikuar një foto në Facebook duke treguar se sapo ka dalë nga opéracioni, teksa për rezultatin duhen edhe pak ditë.

“Sapo dola nga OPERÅCIONI I HUNDËS me sukses! Falenderoj shumë shumë doktor Julian Dervishaj ❤️ për punën e meekullueshme, Arzu Bercem Medical Aesthetics ❤️ për përkushtimin e pafund e dashurinë pa kushte! Faleminderit të gjithë stafit të ENT Clinic ❤️ që më trajtuan si princeshë! ❤️❤️❤️”,shkruan ajo në Facebook.Image may contain: 1 person, closeup

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!