Para disa ditësh ajo bëri 31-vite jetë, e ndërsa mbrëmjen e djeshme ka zgjedhur që të mbledh miqtë për të festuar.

Mes të ftuarve VIP e jo vetëm, nga pamjet e publikuara në Instagram, Ronela me miqtë i ka vënë “flàkën” ditëlindjes.

Në një video, Ronela shihet me miqtë duke festuar mes tyre, vajza me bíkíni dhe meshkuj pa bluzë, duke bërë një super atmosferë. Epo ditëlindja të tilla, vetëm Ronela ka fatin t’i ketë.

Ajo u rikthýe pas në kohë dhe postoi disa foto nga fëmijëria në rrjete sociale, krahas së cilave shkroi edhe një urim të pazakontë për veten.

“Gëzuar ditëlindjen Ronel! Ti që ke qenë gjithmonë e qeshur, qéjflie (shishja me foton e dytë është bòsh normalisht), një hap para (me demòstrim sërish në foto), që e bo jetën pafund, që do njerëzit më gjithë shpirt, muzikën, dashurinë, pozitivitetin!

Kam punuar për këë ditë prandaj po uroj veten! Të dua shumë Ron!”, shkroi këngëtarja.

Ndërkohë, Ronela ka organízuar një festë madhështore me miqtë e saj.

Ka qenë vetë Ronela, e cila ka ndarë disa video në rrjete sociale, teksa shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë pas trupi, dhe ku duket më tërhéqëse se kurrë.Në ditëlindjen e 31-të, Ronela Hajati publikon fotografi të rralla nga  fëmijëria e saj dhe uron veten: Kam punuar për këtë ditë - Telegrafi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!