Romeo Veshaj dhe vëllai i tij binjak Donaldi festojnë sot 25 vjetorin e lindjes.

Ata kanë marrë shumë urime nga miq, familjarë e fansa, por një urim i veçantë ka ardhur nga partnerja e Romeos, këngëtarja Jonida Maliqi.

Ajo ka postuar një video të dy vëllezërve duke u përqafuar ndërsa shkruan: Romeo dhe Donald Veshaj festojnë ditëlindjen, video e Jonidës tërheq vëmendjen - Tv Klan“Dashuri u bëfsh dhe 100 vjeç, qofshi përherë bashkë e të lumtur kështu si sot”

Jonida dhe Romeo janë bashkë tashmë prej kohësh dhe i shohim gjithnjë e më të lídhur me njëri-tjetrin.

Në një intervistë të fundit për revistën “Who”, Romeo foli gjatë për raportin me Jonidën, ndërsa u shpreh gjithashtu se ka një raport të mirë edhe me të ëmën e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!