Prej disa kohësh, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj po shijojnë lídhjen e tyre të dashurisë, të cilën nuk e fshéhin më nga askush.

Ata janë kthýer në dyshen më të ëmbël të Instagram-it dhe fansat présin me padurim foto e video të çiftit së bashku.

Sot, Romeo i ka bërë surprízën më të bukur partneres së tij të zemrës, për t’i rregulluar jo vetëm ditën, por edhe javën.Romanca with Romeo Wear: Jonida Maliqi Reagon! - Showbiz dhe TV

Ai i ka dërguar një buqetë me trëndafila të kuq, bashkëngjítur me një pusullë ku shkruhej:

“Javë të bukur. Të dua”, ndërsa ky gjést e ka gëzuar pamasë këngëtaren.

“Plàsën trëndafilat këtej”- shkruan Jonida krahas videos ku etiketon partnerin.

Epo dashuria këto ka!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!