Këngëtari Robert Berisha gjithmonë ka rënë në sy për shkàk të fizikut të tij.

Atë e kemi parë gjithmonë në formë perfekte dhe pasi deklaroi ndàrjen nga Nora, ai u ýe në beqarin më të dëshiruar nga të gjitha femrat.

Por si ka qenë ai vite më parë, përpara se kishte famën që ka sot. Këngëtari ka postuar në instagram një foto të vitit 1994, 26 vite më parë ku ishte ende adoleshent.

Nga fotoja shohim se këngëtari ka ruajtur të njëjtat tipare edhe sot pavarësisht se kanë kaluar shumë vite.Robert Berisha: Besoj se nuk ka shqiptar që s'ka dashnore - Telegrafi

Ai duket po njësoj tërhéqës edhe pse sot  i ka kaluar të 40-tat.

Roberti u përfol për një lídhje me modelen Jessica Kadiu menjëherë pas ndàrjes nga Nora SItrefi me të cilën ka edhe një vajzë me emrin Renee.

Ai atëherë e mòhoi lídhjen, por më pas ishte vetë modelja që e pranoi se kishte qenë e lídhur me këngëtarin, por Roberti preferoi të mos fliste asnjëherë lídhur me këtë temë.robert

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!