Tashmë, Robert Berishën s’do ta shohim vetëm si këngëtar por edhe si moderator!

Siç ka lajmëruar më herët në rrjete sociale, ish-partneri i Nora Istrefit po sjell një emision të ri të tijin, i cili do të titullohet “Robi plaket kur do vetë”.

Bazuar nga titulli, programi i tij i ri pritet të jetë tepër interesant, pasi Roberti shquhet gjithashtu për batutat e tij të shumta dhe tipin tepër spontan.robertberishaofficial

Ende nuk ka një datë zyrtare të nisjes së transmetimit të “Robi plaket kur do vetë”, por videoja promo e emisionit i tha të gjitha!

Roberti ka ndàrë në Instagram videon ku shfàqet i rréthuar nga femra të bukura, të cilat “duhet t’i lërë” pasi vjen orari i nisjes së emisionit të tij.

Programi i tij do të transmetohet mbrëmjeve dhe u bëmë tepër kuriozë të mësojmë më shumë detaje, për të cilat duhet të présim edhe pak!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!