Aktorja Rita Lati ka festuar ditëlindjen me një festë uníke ku morën pjesë miq, të afërm e kolegë.

E bija e saj, moderatorja Roza Lati ka treguar përmes disa fotove momentet më të bukura nga ditëlindja e saj.

Me një tortë në formë zemre, buzëqeshje, tullumbaca dhe argëtim, aktorja festoi mes surprízave dhe urimeve të shumta nga miqtë e saj.

“Disa momente nga festa e ditëlindjes së mamit.. Kënaqësia më e madhe për mua është të shoh sytë e saj të qeshin…sytë e saj kanë qeshur gjithmonë sepse ai ka qenë profesioni I saj por thellë théllë kur sytë e saj drejtohen tek unë aty është nisja e zanafillës pse jetoj unë kush jam unë dhe bota ndàlon. Mos u plaksh kurrë o Rita Lati dhe të premtoj që sytë e qeshur di i kesh gjithmonë. Do bëj gjithçka pë rata sytë e tu edhe nëse nga e qeshura e madhe mund të bëhen rrudha, s’ka gjë mamo të paguaj edhe botoxin, pa problem. Të dua, me respekt, fëmiu”, shkruan Roza krahas fotove të shkëpùtura nga ditëlindja e aktores.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!