Këngëtari Blero Muharremi ka kaluar COVID-19 dhe këtë ka vendosur ta zbùlojë vetëm kohët e fundit.

Ai ka postuar në instagram një foto ku shfàqet në spítal ndërsa po bën një serum.time.al - Blero shtrihet në spital (FOTO) - Na ndiqni ne, të ndiqni lajmet

Krahas fotos ai shkruan: “Covidin e kalova, tash angin, haj medet haj 2020, hajër  inshalla”

Këngëtari nuk ka dhënë asnjë detaj tjetër lídhur me periudhën  kur e ka kaluar vírusi dha as lídhur me gjendjen aktuale shëndetësore, por nga fotoja kuptojmë se aktualisht ndodhet ende në spítal ku po merr trajtím shëdnetësor. Ne i urojmë shërim sa me të shpejtë!

bleror

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!