Sot, partnerja e aktorit të humorit Olsi Bylykut, ka festuar 23-vjetorin e lindjes së saj.

Mbrëmjen e djeshme, Egli ka orgànízuar një super festë, ku ka patur të ftuar përveç familjarëve, edhe shumë figura publike.

Nën shoqërinë e muzikës, batùtave të Olsit dhe super atmosferës duket se festa ka zgjatur deri në orët e para të mëngjesit.

Por, pas festës enérgjike vëmendjen na e tërhòqi urimi i aktorit për gjysmën e tij, Eglit.

Olsi ka ndàrë në llogarinë e tij në Instagram një foto me partneren, për të cilën ka zgjedhur fjalët më të ëmbla që na i shkrínë zemrat fare!

Ai e quan Eglin diamant që i ka ndríçuar shpirtin dhe urim më të bukur s’kemi dëgjuar!

“Gezuar Ditelindjen Diamant qe me ndricove shpirtin ❤️”- janë fjalët e tij.

Shumë urime për Eglin dhe dashurinë e çiftit!olsibylyku1

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!