Që në Top Channel sezoni i ri televiziv do jetë plot surpríza kjo është pak, por e sigurtë.

Gjatë gjithë verës nëpër media është përfolur se shumë figura të njohura të ekranit janë larguar duke dhënë dorëhéqjen.

Deri tani Xhemi Shehu ka pranuar largimin nga shtëpia e saj profesionale, teksa shumë emra të tjerë fliten se mund të kenë shkëpùtur marrëdhëniet.

Është konfirmuar se Eno Popi dhe Dojna Mema nuk do vijnë më me emisionet që i kemi parë gjatë sezonit të kaluar përkatësisht, “Dilema” dhe “Pop Culture”.Ori Nebiaj: Pse u prish miqësia dhe marrëdhënia e biznesit mes meje dhe Renato Mekollit - Bota Sot

Sakaq, prej javësh flitet se edhe Alban Dudushi pas 20 vitesh do largohet nga Top Channel, dhe vetëm ditën e sotme në media qarkulloi lajmi se pas problemeve me Ben Blushin, Salsano Rrapi ka dhënë dorëhéqjen.

Së fundmi, janë ngrítur pikëpyetje të tjera se një tjetër emër mund të largohet nga ekrani shqiptar.

Ori Nebijaj ka postuar një status në Instastory ditën e sotme duke na futur në mendime. Ajo ka shkruar:

Ndonëse në fillim tingëllon si një shkëpùtje e saj nga televizioni, ekziston mundësia që ajo të vijë nën moderimin e ndonjë programi tjetër.

Pra, të shkëpùtet nga “Wake up” dhe mos të zgjohet më në mëngjes për hir të emisionit.

Deri në një reagim të dytë të Orit na duhet të presim…Nuk do ta shohim më në "Wake up?" Ori Nebiaj zbulon programin e ri që do të  drejtojë - iconstyle.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!