Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Gixhari, është bërë më 22 gusht nënë për herë të parë.

Ajo ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, ndërsa lajmin e bukur e ka ndàrë vetë në rrjete sociale. Olta ka publikuar një foto me trëndafila të bardhë, duke lënë të kuptohet se djali saj ka ardhur në jetë.oltagixhari

Olta ka treguar se ka zgjedhur që të voglin e saj ta quaj AMAR, emër që vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i përjetshëm’, dhe në arabisht do të thotë Hënë.

Sakaq, kur kanë kaluar vetëm pak ditë që kur aktorja u bë nënë për herë të parë, me fotot e postuara na ka habítur të gjithëve sa në formë duket.oltagixhari

Së fundmi, ajo ka ndàrë një foto me të voglin e saj në bregdetin spanjoll, duke na ëmbëlsuar të gjiithëve ditën.

Amar ndodhet në krahët e Oltës, teksa është ende herët që ajo të na prezantojë me portretin e tij.oltagixhari

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!