Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Boka, feston sot ditën e saj të lindjes.

Kjo është ditëlindja e parë që e gjen Oltën nënë, pasi në korrik të këtij viti ajo solli në jetë vogëlushen e saj Gaia.

Ky duhet të jetë një emòcíon tepër i veçantë për këngëtaren, e cila tashmë e kalon të gjithë kohën e saj duke iu përkùshtuar të voglës.

Për të gjithë ata që u bënë kuríozë, Olta ka lindur më 13 shtator të vitit 1991 dhe sot ka mbushur 29 vjeç!oltabokaofficial

Megjithëse ajo s’ka ndàrë asnjë postim për të “paràlàjmëruàr” fansat për ditën e saj specíale, miqtë e të afërmit s’kanë harruar ta urojnë në Instagram sapo ka kaluar mesnata.

Sigurisht, ajo s’ka vonuar të ripostojë urimet e tyre, duke i falënderuar publikisht.

Nuk e dimë ende si e ka festuar këngëtarja këtë ditë, ndaj présim me kuríozítet të madh ndonjë postim nga Olta në Instagram.

Shumë urime për këngëtaren!oltabokaofficial

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!