Pas rikthímit me sezonin e ri të “Klanifornia”, Olsi Bylyku duket se ka rezérvuar jo pak surpríza.

Disa ditë më parë, aktori i humorit ka publikuar në Instastory një foto nga një studio muzikore, teksa ka shkruar:

Diçka shumë e madhe po vjen… më besoni!

Ai na i ka kursýer detajet, por pak ditë më parë të njëjtin pàralàjmërim na bëri edhe partnerja e tij.

Egli pòstoi një foto nga e njëjta studio dhe fliste për një surprízë, por nuk mùnd ta themi me siguri se çfarë mund të jetë.

Një nga hipòtezat e mùndshme është që ata të vijnë me ndonjë duet pasi lart e poshtë thuhet prej kohësh se Egli do bëhet pjesë e tregut muzikor.

Ajo ka studiuar për kanto dhe shpesh pòston foto nga studio muzikore, por ende nuk kemi një reàgim zyrtar prej tyre.

Deri në zbùlimin e detajeve të tjera mbétemi në prítje.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!