Robert Berisha ka bërë një dedíkim specíal për të voglën e tij, Rene, me rastin e ditës së vajzave!

Këngëtari i njohur shkruan në një postim në Instagram fjalët më të bukura për të bijën, e cila jeton tani me nënën e saj pas ndàrjes se Robertit nga Nora Istrefi.

“Ti je dielli, hëna ime dhe gjithë yjet. Ti i jep kuptim jetës sime. Gëzuar ditën e bijave”, shkruan Roberti.Roberti ka një dedikim special për vogëlushen e tij, Nora Istrefi nuk i  reziston dot fotos - Revista Who

Nora nuk ka mundur dot t’i rezístojë fotos dhe dedíkimit, ndërsa i ka lënë një koment mjaft të përzemërt të bijës.

“Reneeja ime e bukur”, shkruan ajo.

Pavàrësisht se janë të ndarë, Nora dhe Roberti bëhen gjithnjë bashkë kur është fjala për vajzën e tyre të vogël. Ata kapércéjnë çdo gjë për vajzën e tyre që ajo të rritet me dashurinë e të dy prindërve.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!