Ditën e sotme, Nora Istrefi dhe Butrint Imeri lançuan bashkëpunimin e tyre të parë, një këngë të titulluar “Dy zemra” të cilën fansat po e prísnin me padùrim.

Vetëm pesë orë pas publikimit, kënga numëron mijëra klikime në Youtube dhe ka marrë gjithashtu mbéshtétjen e kolegëve të dy këngëtarëve, të cilët kanë shpërndàrë projektin e ri në llogaritë e tyre në Instagram.

Mirëpo, çfarë na tërhòqi vëmendjen ishte një koment drejtuar Robertit në postimin e Butrintit në Instagram.

Dikush e ka ngàcmuàr këngëtarin lídhur me këngën e re të Norës dhe Butrintit, duke i shkruar:

“Tash lirisht veç i vnon dëgjueset edhe e lshòn naj konge te Mentor Kurtishit edhe vùj se kjo jete sish pas kon e bame per mu knaq”

Mirëpo, Roberti jo vetëm që nuk ka vònuar t’i kthejë përgjigje, por edhe është kapur keq me komentuesin duke kaluar në ofendime.

“S’po me len nona jote me vujt, qaq po me rrin gati saqë mendja s’ta merr”, është përgjigja e Robertit, të cilit mesa duket s’i ka pëlqyer àspàk ky koment ngàcmués, siç mund ta shihni në foton e ruajtur nga një faqe në Instagram, pasi më vonë komenti është fshírë.

Si çdo herë tjetër, Roberi e ka ndarë me ndjékësit në InstaStory projektin e ri të ish-partneres së tij, duke etiketuar gjithashtu Norën në postim e duke i treguar suportin e tij.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!