Dy muaj më parë, Noizy théu rrjetin me këngën e re në bashkëpunim me dy artistët e huaj, Gzuz dhe Dutchavelli.

Bashkëpunimi u titullua “All dem talk” dhe bëri namin në Youtube, duke u kthýer në këngën më të dëgjuar ngado.

Deri tani, ky hit numëron 13 milion klikime dhe nëse projekti ju ka pëlqyer, Noizy ka një lajm të bukur!Noizy publikon "All Dem Talk", një bashkëpunim me dy artistë të huaj - Tv  Klan

Reperi ka njoftuar fansat e tij në Instagram se “All dem talk” do të vijë në verisonin remix, i cili është ende në punim e sipër.

Ky lajm i ka gëzuar ndjékësit, të cilët mézi po e présin këtë këngë remix.

Së fùndmi, Noizy ka dhënë një intervistë të gjatë e të sinqertë për “NIN”, ku foli për planet e të ardhmes, vajzën e tij Leandrën si dhe shérret e bujshme të karrierës së tij.

Tema që i bëri të gjithë kureshtarë ishte vajza e tij, Leandra, për të cilën s’kemi dëgjuar prej kohësh.

“Leandra është shumë mirë, nuk flet shumë. Është gocë e urtë, shumë e tùrpshme, origjinal si unë. Ajo është pasqyra ime dhe do e ketë gjithnjë mbéshtétjen time, por nuk e ekspòzoj shumë, sepse ndoshta ajo nuk do që bëhet personazh publik si unë.”- rréfeu reperi.A real lady, see how much Noizy's daughter has grown up

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!