Këngëtarja Mihrije Braha edhe pse i ka kaluar tashmë të pesëdhjetat vazhdon të jetë në super formë.

Ajo ndodhet aktualisht me pushime dhe ka postuar disa foto ku e shohim në formë perfekte teksa pòzon me bíkini.mihrijebraha

Këngëtarja mban veshur një palë bíkini trup në ngjyrë rozë duke sfiduar jo vetëm vitet, por edhe vajzat e reja.

Ajo është në formë pérfekte dhe format e saj do ti kishin zíli edhe 20 vjeçaret.

Mihrija ka marrë shumë komente nga miq dhe fansa të saj të cilët e komplimentojnë për format dhe mënyrën se si duket në fotot e fundit.mihrijebraha

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!