Vjeshta sapo ka trokitur dhe gocat, sidomos ato të showbizit, kanë nisur me ndryshimet në look duke na zbukuruar xhirot në Instagram çdo ditë e më shumë.

E radhës që na ka prezantuar me ndryshimin e shtatorit është një nga moderatoret tuaja të preferuara Nevina Shtylla.nevinashtylla

Ajo na ka treguar nëpërmjet një postimi në Instagram se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke i bërë ngjyrë çokollatë që si çdo gjë tjetër i shkon kaq shumë.

Dhe rezultati final…

Natyrisht që ky ndryshim i saj përkon me nisjen e sezonit të ri televiziv, që do e rikthéj Nevinën në ‘E diell’, ku ndër të tjera vjen me një rubrikë risi, ‘Kino star’.nevinashtylla

“Kino star” i dedikohet të gjithë personave mbi 18 vjeç që kanë pasion aktrimin, teksa Nevina ka treguar se projekti gjigant do finalizohet në një serial televiziv.

Vetë ajo në këtë projekt përveçse si moderatore, vjen edhe si bashkautore.

Ky është padyshim një lajm shumë i mirë për të gjithë ata që kanë qejf aktrimin, teksa vlen të përmendet se formate të tilla i mungojnë vendit tonë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!