Trimi Jetullahu është një nga djemtë më të bukur në showbiz-in shqiptar, që ka bërë për vete shumë goca jo vetëm prej fizikut, por prej muzikës së bukur që bën.

Ai arriti kulmin pas “Lule blini”, që u pasua nga një sërë hitesh e bashkëpunimesh.

Megjithatë kohët e fundit Trimi duket të ketë rënë në qetësi dhe këngën e fundit e ka sjellë 3 muaj më parë.Trim Jetullahu, një ndër meshkujt më sexy të estradës

E përtej pushimit në muzikë, duket se paskemi të reja nga jeta e tij personale, të cilën këngëtari është përpjekur gjithmonë ta mbajë larg mediave.

“Prive.al” raporton së fundmi se ai ndodhet prej kohësh në një romancë me një shqiptare që jeton në Zvicër.

Bukuroshja bionde e quajtur Lina duket t’i ketë vjédhur zemrën autorit të hitit “Pa emër”, por ende nuk ka detaje rreth lídhjes së tyre.

Për më tepër ajo ka në bion e Instagramit të saj edhe shkronjën “T”.

Nuk e dimë me siguri se sa prej jush kanë ‘pròbleme me zemrën’ tani, por do kalojë…jemi të bindur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!