Rikthehet në Tv Klan spektakli më i ndjekur i humorit ‘Klanifornia’.

Spektakli “Klanifornia”, pritet të nisë mbrëmjen e sotme dhe organizatorët kanë premtuar një sërë surprizash.

Moderatori Turjan Hysko na ka zbuluar një pjesë të skenografisë e cila do të mirëpresë moderatoren Marina Vjollca dhe gjithë aktorët që do të interpretojnë në skenë.Klanifornia - Episodi 28 (23 maj 2020) - YouTube

Skena këtë vit është krejtësisht e veçantë e perceptuar për të realizuar një spektakël të vërtetë humori me kolona dhe ngjyra të ndezura.

Detaje nga spektakli i sotëm ka zbuluar aktorët të cilët publikuar në rrjetet e tyre sociale disa pjesë nga interpretimet e tyre në natën e parë të spektaklit në këtë sezon të dytë.

Pjesë e këtij spektakli humori do të jenë të githë aktorët e vitit të kaluar si dhe disa blerje të reja të cilët kanë premtuar surpriza.GATI PËR TË STARTUAR/ Dalin pamjet nga skena e 'Klanifornia' (FOTO) – AlpeGossip

‘Klanifornia’ do vijë çdo të shtunë në orën 21:00 për të gjithë familjet në ekranin e TV Klan.

Epo suksese dhe sa më shumë të qeshura! Aktorët e Klanifornia “serenatë” Marinës, zëri operistik i Olsit do t'ju bëjë të qeshni me lotë – ArkivaNews

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!