Një nga reperët më të mirë shqiptar, Mozzik, feston sot ditëlindjen e 25-t.

Ato që morën vëmendjen e të gjithëve janë dy foto të publikuara nga ai në Instagram, kur shihet i veshur gati për të udhëtuar me valixhe në duar.

Fillimisht, këto foto u komentuan pasi bluza e veshur nga ai i përket Loredanës, ose të paktën kështu e dimë ne, pasi reperja është shfàqur edhe më herët duke e veshur të njëjtën bluzë me këtë dizajn.

Po ashtu,  në foton e dytë shohim hijen e fotografes, që i ka realízuar reperit fotot, një bjonde për të cilën të gjithë fansat po thonë se është Loredana.

Mirëpo, këto foto po çméndin fansat pasi faqe të ndryshme në Instagram kanë zbùluar shifrën e çméndur që ka shpénzuar Mozzik për këtë look.

Bluza e Mozzikut që është nga marka 6pm season kushton 94 euro, çantat “Louis Vuitton” njëra 1.520 euro, tjetra 1.540, pantallonat 99,90 euro, jeleku  i markës Live Fast Die Young 129 euro, kapelja nga Mbl Boston Cap 22 euro, ora Rolex 31.900 euro dhe atletet Alexander McQueen 395 euro.

Para se t’ju themi çmimin total ulùni diku… u ulét? Mozzik ka shpenzuar në total 35,700 euro.

Epo, gjithë ai sukses në karríerën e reperit, padýshim që ka edhe benefite financíare!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!