Djali i ditëlindjes, Mozzik ka publikuar dy foto të reja në Instagram, ku shfàqet i veshur gati për të udhëtuar me valixhe në duar.

Destinacioni i tij është Stuttgart, Gjermani, por fansat kanë arritur të dallojnë elemente më të fshéhura akoma sesa udhëtimi i reperit në këtë 25-vjetor.

Bluza e veshur nga Mozzik i përket Loredanës, ose të paktën kështu e dimë ne, pasi reperja është shfàqur edhe më herët duke e veshur të njëjtën bluzë me këtë dizajn.

Dhe sikur të mos mjaftonte veshja, në foton e dytë shohim hijen e fotografes, që i ka realizuar reperit fotot, një bjonde për të cilën të gjithë fansat po thonë se është Loredana.

Prej disa ditësh, Mozzik dhe Loredana po japin vetëm shénja që na tregojnë se mund të jenë ribashkuar.

Sot reperja publikoi një video në Instagram, në të cilën u shfàq pranë veturës Mercedes Benz G63 AMG, e njëjtë me atë që Mozzik e ka blerë vitin e kaluar.

Postimi i saj i dyshímtë vjen pas zërave se dyshja mund të jetë ribashkuar.

Pak ditë më parë fansat e tyre ndànë një video, në të cilën Loredana dhe Mozzik shiheshin duke bërë pazar bashkë në një qendër tregtare.

Ata mùnd të bashkohen për shkàk të vajzës së tyre, por si ka mundësi që po e kalonin kohën vetëm në një qendër pa Hanën?

Reperët kanë publikuar gjithashtu në profilet e tyre në Instagram nga një video ku shfàqen me të njëjtën bluzë të dy.

I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Mozzik refùzoi të përgjigjej nëse ka një mundësi rikthími me Loredanën, duke ngrénë një nga ushqimet e sfídës “Ndàje ose hàje”.

Më herët reperi e kishte refùzuar në mënyrë kategorike bashkimin me Loredanën, por shénjat tregojnë se gjërat mes tyre mund të kenë ndryshuar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!