Çdo ditë zbùlohet nga një shénjë e re që na çon drejt përfùndimit se Loredana dhe Mozzik mund të jenë ribashkuar me njëri-tjetrin!

Dyshja e njohur janë të “ndàrë” në instagram, ama ndíqen në Tik Tok. Ndërkohë ditën e djeshme fansat e tyre ndànë një video, në të cilën Loredana dhe Mozzik shiheshin duke bërë pazar bashkë në një qendër tregtare.

Ata mund të bashkohen për shkàk të vajzës së tyre, por si ka mundësi që kalojnë kohën vetëm në një qendër pa Hanën?24hlore

Ky nuk është i vetmi detaj që i bënë fansat e Mozzik dhe Loredanës të besojnë se ata janë ribàshkuar.

Së fundmi reperët kanë publikuar në adresat e tyre në Instagram nga një video ku shfàqen me të njëjtën bluzë të dy.

Është e njëjta xhaketë sportive në ngjyrë blu, që e mbàjnë veshur si Loredana po ashtu edhe Mozzik.

Të mendonim që është rastësi dhe se kanë blerë të dy një veshje identike është pak e çudítshme, prandaj nuk ju vëmë fansave faj që të mendojnë për një ribashkim.

Për më tepër ditën e djeshme, i ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Mozzik refùzoi të përgjigjej nëse ka një mundësi rikthimi me Loredanën, duke ngrénë një nga ushqimet e sfidës “Ndàje ose haje”.

Më herët reperi e kishte refùzuar në mënyrë kategorike bashkimin me Loredanën, por héshtja e tij së fundmi tregon se gjërat mes tyre mund të kenë ndryshuar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!