Mes Mozzik dhe Taynës nuk ka ndodhur asgjë dhe ata ruajnë një marrëdhënie shumë të mirë.

Atëherë, për ata që nuk janë shumë të informuar rreth kësaj çështjeje, ja tabloja…

Thashéthemet se raporti mes tyre është krísur!

Disa javë më parë në media u përfol për një krísje të marrédhénies mes Mozzik dhe Taynës dhe shkàk u bë fakti se reperja nuk e ndíqte më Mozzik në Instagram.

Dhe duke qenë se rrjetet sociale thonë shumë ditët e sotme, kjo shkàktoi hapësira për dyshíme se gjërat mes tyre s’janë si më parë.

Dyshímet u shtuan ditën e sotme

Futbollisti i njohur Shkodran Mustafi publikoi sot një video ku shfaqej duke dëgjuar këngën e Mozzik dhe Taynës.

Kjo video është shpërndarë më pas nga Mozzik, i cili ka vendosur flamurin shqiptar mbi emrin e tij dhe reperes, veprim ky i nënkuptuar si fshehje e emrit të autores së hitit “Qe qe”.

Mozzik mohon thashéthémet!

Pasi lajmi mori dhenë, “iconstyle.al” kontaktoi me reperin e njohur, i cili e mohoi në mënyrë kategorike diçka të tillë.

Ai u shpreh:

Joo, janë të pavërteta, Tayna është shoqja ime më e mirë. Flamurin e kam vendosur pa vetëdije mbi emrin e saj dhe timin.

Tashmë të gjithë mund të qetësohemi dhe të krýqëzojmë gishtat për një tjetër bashkëpunim mes tyre.

Mozzik dhe Tayna kanë sjellë një super hit së bashku rreth 8 muaj më parë të titulluar “Edhe ti” dhe kimia mes tyre u prit shumë mirë nga fansat që iu dhuruan mbi 33 milionë klikime.Tayna & Mozzik – Edhe ti Lyrics | Genius Lyrics

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!