Mozzik dhe Loredana janë padýshim emrat më të lakùar në mediat rozë. Ata të dy bënë jo pak bujë kur vendosën ti jepnin fund marrédhénies së tyre.

Megjithatë ata të dy kanë një vajzë bashkë dhe siç e kanë thënë shpesh herë në intervista të ndryshme, do të jenë gjithmonë aty për vajzën e tyre.

Ajo që na bëri përshtýpje së fùndmi është fakti që ata të dy e ndjékin njëri-tjetrin në rrjetin social ‘Tik-Tok’ dhe kjo duket pak e habítshme duke parë që ata prej kohësh nuk e ndjékin njëri-tjetrin as në ‘Instagram’ e madje kanë fshírë prej kohësh çdo foto të përbashkët.Loredana acknowledges separation from Mozzik: I am a single mother now

Ndërkaq pas ndàrjes për ta kemi dëgjuar thjesht thashéthéme sa i takon jetës private.

Mozzik ka treguar se do ti përkushtohet muzikës dhe të paktën për dy vite nuk do të mendojë për një lídhje të re.

Ndërsa Loredana u përfol pak kohë më parë për një lídhje me Zunën, por këto thashéthéme u mòhuan nga vetë reperi me një deklaratë të tij në rrjetet sociale.loredanaaaa

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!